DieRoten.pl
Reklama

Walker powiedział „tak”! Anglik niebawem w Bayernie

fot. PodStadionem.pl
Reklama

Jeśli wszystko potoczy się zgodnie z planem, lada dzień Bayern powinien skompletować kolejne dwa transfery do pierwszego zespołu na sezon 2023/24!

Po tym jak potwierdzono transfery Konrada Laimera oraz Raphaela Guerreiro, niebawem monachijczycy powinni potwierdzić także pozyskanie Kim Min-jae z włoskiej ekipy SSC Napoli (za około 50 milionów euro).

Z kolei jak poinformował portal „Sky” i dziennikarz Florian Plettenberg, po wielu dniach oczekiwania i sprzecznych informacji z różnych źródeł, koniec końców Bayern miał osiągnąć także pełne porozumienie z Kylem Walkerem w sprawie letniego transferu!

Walker powiedział „tak”

Florian Plettenberg dosłownie przed chwilą poinformował, że Kyle Walker powiedział „tak” i ostatecznie zgodził się przyjąć ofertę Bayernu kosztem przedłużenia umowy z Manchesterem City. Decyzja miała zapaść dziś.

Tym samym mistrzowie Niemiec muszą już teraz „tylko” dogadać się z Anglikami w sprawie odstępnego. Nieoficjalnie mówi się o 15 milionach euro plus bonusy. 33-latek będzie mógł liczyć w Monachium na kontrakt do 2025 roku z opcją przedłużenia o kolejny rok.

Di Marzio również potwierdza

Doniesienia potwierdzają także inne źródła – w tym Gianluca di Marzio. Po tym jak Kyle Walker dogadał się i przyjął ofertę Bayern, 33-latek ma wkrótce poinformować Pepa Guardiolę o swojej decyzji. Anglik otrzyma kontrakt do 2025 roku z opcją przedłużenia o kolejny rok.

Źródło: Sky / Di Marzio
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...