DieRoten.pl

Już w najbliższą sobotę Bayern Monachium rozegra swój ostatni mecz tego sezonu, którego stawką będzie zwycięstwo w rozgrywkach Pucharu Niemiec.

reklama

Piłkarze bawarskiego zespołu są bardzo zdeterminowani i zmotywowani, aby zdobyć Puchar Niemiec – głównie z uwagi na osobę Juppa Heynckesa, dla którego będzie to ostatni mecz w karierze w roli trenera bawarskiego zespołu.

Zawodnicy „Gwiazdy Południa” otwarcie mówią, że pragną wygrać dublet dla Heynckesa, który w swojej jakże bogatej karierze trenerskiej sięgał po trofeum Pucharu Niemiec tylko raz – nastąpiło to w pamiętnym 2013 roku, kiedy to „Bawarczycy” sięgnęli po potrójną koronę.

Z całą pewnością pragniemy wygrać dublet dla Juppa Heynckesa i damy z siebie wszystko, aby to osiągnąć w ten weekend – obiecał Sandro Wagner.

− Chcemy wygrać dublet dla Juppa! – dodał z kolei Franck Ribery.

Jupp Heynckes również ogłosił, że w sobotę ujrzymy zupełnie inny Bayern – niż ten, który w ostatniej kolejce ligowej został rozbity przez VfB Stuttgart 4:1 na Allianz Arenie.

W porównaniu do sobotniego starcia ze Stuttgartem, w Berlinie zagra zupełnie inny Bayern. Od wtorku zaczniemy perfekcyjnie przygotowywać się do nadchodzącego wyzwania – wygłosił niedawno „Don Jupp”.

źródło: FCB.de / Bild.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (1)

reklama16.05.2018 23:11
Inny Bayern? w sobotę miałem wrażenie że nie oglądam meczu w którym gra Bayern i na tym zakończę!!

reklama