DieRoten.pl
REKLAMA


Vlahovic w Bayernie? Falk dementuje

fot. Wyg. dzięki GEMINI

Mimo ostatnich spekulacji Dusan Vlahovic nie znajduje się obecnie na krótkiej liście transferowej Bayernu Monachium, który koncentruje się na innych ofensywnych celach latem obecnie

Według najnowszych informacji przekazanych przez Christiana Falka, Bayern nie planuje obecnie transferu Dušana Vlahovicia.

REKLAMA

Choć w ostatnich dniach pojawiały się doniesienia sugerujące rozmowy z otoczeniem napastnika, temat ma nie być rozwijany wewnątrz klubu. Głównym problemem pozostają przede wszystkim wysokie koszty całej operacji.

Nie chodzi wyłącznie o potencjalną kwotę transferu, ale również o wynagrodzenie zawodnika, które mogłoby znacząco wpłynąć na strukturę płacową drużyny. W Monachium bardzo ostrożnie podchodzi się obecnie do dużych kontraktów.

Serbski napastnik nie znalazł się podobno na krótkiej liście nazwisk omawianych przez dział sportowy Bayernu podczas planowania letnich ruchów kadrowych.

W klubie nadal wysoko oceniany jest Anthony Gordon, który pozostaje jednym z priorytetowych celów transferowych przed nowym sezonem. Wewnętrzne dyskusje mają dotyczyć również Yana Diomande, choć jego potencjalny transfer także oznaczałby ogromny wydatek finansowy.

Cała sytuacja pokazuje, jak dynamiczny potrafi być rynek transferowy. Jeszcze kilka dni temu media informowały o możliwych kontaktach Bayernu z rodziną Vlahovicia, a dziś temat wydaje się wyraźnie chłodniejszy. Letnie okno transferowe dopiero się rozpędza, dlatego kolejne zwroty akcji wydają się praktycznie nieuniknione.

 

Źródło: Christian Falk
GabrielStach

Komentarze

REKLAMA
Trwa wczytywanie komentarzy...