DieRoten.pl
Reklama

Vidovic i Ibrahimovic dołączyli do zespołu

fot. J. Laskowski / G. Stach
Reklama

Obóz treningowy w Tegernsee powoli dobiega końca – dziś wieczorem monachijczycy powrócą do Monachium, gdzie w najbliższych dniach będą kontynuować przygotowania.

Warto jednak podkreślić, że monachijczycy nie spędzą w Bawarii zbyt dużo czasu, albowiem dzień po prezentacji zespołu na Allianz Arenie, czyli 24 lipca, mistrzowie Niemiec udadzą się na wielodniowe letnie tournée po Azji, gdzie FCB odwiedzi Japonię i Singapur.

Co do trwającego nadal obozu w Tegernsee, wczoraj odbyła się kolejna sesja treningowa, lecz tym razem Thomas Tuchel zapewnił swoim podopiecznym nieco więcej luzu, zwłaszcza po wtorkowej wygranej 27:0 nad FC Rottach-Egern.

Ponadto do reszty kolegów dołączyli wczoraj Gabriel Vidovic oraz Arijon Ibrahimovic, którzy pozostali w Monachium z racji na decyzję trenera.

Pojawienie się wspomnianej wyżej dwójki pomocników ma najwyraźniej związek z faktem, że kontuzji nabawili się Thomas Mueller oraz Eric Maxim Choupo-Moting. Uspokajamy jednak i zaznaczamy, że Niemiec i Kameruńczyk powinni mimo wszystko udać się z kolegami na tournée po Azji.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...