DieRoten.pl

Wczorajszego dnia świat obiegła wiadomość o tym, że Arturo Vidal zakończył swoją karierę reprezentacyjną po tym jak Chile nie udało się zakwalifikować na Mundial w 2018 roku.

reklama

Pomocnik Bayernu postanowił odnieść się do całej sytuacji o swoim rzekomym pożegnaniu z kadrą narodową. 30-letni Chilijczyk dał jasno do zrozumienia, że kiedy będzie potrzebny na wezwanie swojej reprezentacji, to bez wahania zjawi się i pomoże najlepiej jak potrafi.

Przypomnijmy Chile przegrało swój ostatni mecz z Brazylią w ramach eliminacji do mistrzostw Świata w strefie południowoamerykańskiej co spowodowało, że Chilijczycy zakończyli zmagania w tabeli CONMEBOL na szóstym miejscu, które nie gwarantuje nawet gry w barażach.

Za każdym razem, kiedy mnie zapytają, to będę gotowy na ich wezwanie! − wyjawił Arturo Vidal.

− Wojownik może płakać, być przestraszony i czuć się zawiedziony, ale nigdy się nie podda! Do boju Chile, do zobaczenia w kolejnej walce! − podsumował chilijski pomocnik.

W całej swojej karierze reprezentacyjnej Arturo Vidal wystąpił łącznie w 95 spotkaniach dla kadry narodowej, zaś jego dorobek w rozegranych 95 spotkaniach, to 23 bramki oraz 13 asyst.

źródło: Twitter

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (2)

reklama12.10.2017 21:34
Czyli wygląda na to że prasa po raz kolejny pisze bzdury lub przerabia wypowiedzi.
12.10.2017 06:19
Oczywiście że nie kończy, ma dopiero 30 lat!!! Do boju Arturo!!!

reklama

reklama