DieRoten.pl
Reklama

Urugwajczyk zastąpi Lewandowskiego?

fot.
Reklama

Na przestrzeni kilku ostatnich dni, pojawiło się wiele nowych plotek na temat dalszej przyszłości najskuteczniejszego strzelca Bayernu ostatnich lat, czyli Lewandowskiego.

Od kilku dni spekuluje się, że Polak może dołączyć do Barcelony, która jest zdeterminowana, aby ściągnąć do siebie polskiego snajpera. Hiszpanie mają być nawet gotowi do zaoferowania napastnikowi ogromnej podwyżki (do 35 milionów euro rocznie).

Tym razem najnowsze stanowisko w sprawie Roberta Lewandowskiego przedstawił portal „Sport1”. Mimo wielkich zapewnień ze strony Olivera Kahna, odejście 33-latka w letnim okienku transferowym nie jest wykluczone. „Bawarczycy” mają zastanawiać się nad tym, kto mógłby zastąpić polskiego napastnika w zespole.

Jednym z kandydatów jest Erling Haaland, ale łączny pakiet za Norwega jest mało opłacalny dla bawarskiego klubu. Mówi się, że innymi alternatywami są Sasa Kalajdzic (VfB Stuttgart), Patrik Schick (Bayer 04 Leverkusen) oraz Benjamin Sesko (RB Salzburg).

Kolejnym piłkarzem, który ma być brany pod uwagę przez FCB jest Darwin Nunez z Benfiki. Podczas marcowej wizyty na meczu Ajaxu z Benfiką, Salihamidzic i spółka z bliska przyjrzeli się młodemu Urugwajczykowi. Niemniej jednak 22-latek podobnie jak Schick, może być jednak bardzo drogi.

Priorytet – Robert Lewandowski

Niezależnie od wszystkich plotek, priorytetem monachijczyków pozostaje przede wszystkim dogadanie się i przedłużenie kontraktu z Robertem Lewandowskim – nawet jeśli nie jest to jeszcze takie pewne obecnie.

Źródło: Sport1
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...