DieRoten.pl
Reklama

Upamecano o przyszłości: Zobaczymy, co będzie

fot. Maciej Rogowski Photo / Shutterstock.com
Reklama

Szykuje się spore przemeblowanie w linii defensywnej Bayernu Monachium. Bawarczycy starają się pozyskać dwóch stoperów i jest pewne, że będą chcieli sprzedać przynajmniej jednego z obecnych defensorów.

Wydaje się już pewne, że Hiroki Ito już niebawem dołączy do “Die Roten”. Monachijczycy wciąż negocjują z Bayerem Leverkusen transfer Jonathana Taha i otwartym pozostaje pytanie, kto w takim razie opuści stolicę Bawarii. Sporo w ostatnim czasie mówiło się, że to Matthijs de Ligt jest dostępny na sprzedaż, ale niewykluczone, że to samo tyczy się Dayota Upamecano.

Francuz w drugiej części ubiegłego sezonu stracił zaufanie Thomasa Tuchela i rzadko kiedy wybiegał w podstawowej jedenastce. Sam zawodnik, na wczorajszej konferencji prasowej, nie ukrywał, że jego sytuacja w ostatnich miesiącach nie była łatwa.

- To prawda, że się skomplikowało, bo nie grałem za dużo. Zawsze jednak myślałem pozytywnie i pracowałem ciężko.

- Teraz jestem w pełni skupiony na kadrze narodowej. Zobaczymy, co się wydarzy w Bayernie po Euro - powiedział Upamecano.

Upamecano dołączył do Bayernu w 2021 roku za 42.5 mln euro. Obecnie jego wartość szacowana jest na 45 mln euro i mówi się, że kluby a angielskiej Premier League są zainteresowane jego kupnem.

Źródło: TZ.de
admin

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...