DieRoten.pl
Reklama

Upamecano na sprzedaż?

fot. Maciej Rogowski Photo / Shutterstock.com
Reklama

To lato może być bardzo ciekawe z perspektywy kibiców ekipy rekordowego mistrza Niemiec i zapowiadaną w mediach rewolucję kadrową w Monachium.

Bazując na doniesieniach medialnych z ostatnich dni i tygodni, możemy odnieść wrażenie, że tego lata w Bayernie może dojść do bardzo wielu zmian – dotyczy to zarówno wzmocnień, jak i również potencjalnych odejść z bawarskiego klubu.

Jak donosi francuski „L’Equipe”, jednym z kandydatów do opuszczenia „Gwiazdy Południa” jest Dayot Upamecano, który nie ma za sobą zbyt udanego sezonu w FCB – francuski defensor niejednokrotnie był obiektem krytyki wśród dziennikarzy, ekspertów oraz kibiców…

Niemniej jednak dziennikarze podkreślają, że stanowisko włodarzy „Die Roten” ma być jasne – francuski stoper ma pozostać w zespole na kolejny sezon.

Z drugiej strony wystawieni na listę transferową mają być z kolei Matthijs de Ligt oraz Kim Min-jae… Jeśli mowa o Upamecano, to według wspominanego wyżej źródła, „Bawarczycy” mają być wręcz zdesperowani, aby zatrzymać reprezentanta Francji na dłużej, zwłaszcza po zatrudnieniu Kompany’ego.

Manchester United zainteresowany

Mimo wszystko Upamecano cieszy się sporym uznaniem w Europie i niewykluczone, że po 3 latach spędzonych w Monachium mógłby skusić się na odejście. Jak informuje „L’Equipe”, szczególnie zainteresowani defensorem mają być kluby z Premier League, zaś wśród nich można wymienić m. in. Manchester United.

Źródło: L'Equipe
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...