DieRoten.pl
Reklama

TZ: Salihamidzic obecny na meczach Euro U-21

fot.
Reklama

Nie od dziś wiadomo, że Bayern Monachium przeczesuje rynek transferowy w celu poszukiwania młodych i utalentowanych zawodników, którzy mogliby w przyszłości stanowić o sile FCB.

Bossowie Bayernu wielokrotnie wspominali już w wywiadach, że w związku z ogromnymi zmianami jakie zachodzą na rynku transferowym (wysokie opłaty transferowe wykraczające nieraz powyżej 80, 90, czy 100 milionów euro), klub musi działać zdecydowanie szybciej, jeśli mowa o wyławianiu młodych talentów.

Dlatego też od dłuższego czasu skauci mistrzów Niemiec podróżują po całym świecie i starają się wyłapać "największe" perełki. Nic więc dziwnego, że oficjele FCB bardzo często widywani na są wielkich imprezach piłkarskich organizowanych w różnych zakątkach świata.

Trwające obecnie mistrzostwa Europy są łakomym kąskiem dla wielu europejskich potęg. Jeśli mowa o drużynie rekordowego mistrza Niemiec, to jej interesy reprezentuje Marco Neppe, który obecny był na wielu meczach Euro U-21.

Skaut "Dumy Bawarii" był widziany między innymi na niedawnym półfinałowym starciu Hiszpanów z Francuzami i wedle niektórych źródeł obiektem jego obserwacji miał być Maro Roca, o którym pisaliśmy już kilkukrotnie.

Co więcej jak donosi portal "TZ.de" we Włoszech widziany był także Hasan Salihamidzic. Dyrektor sportowy Bayernu oglądał z trybun pojedynek 1/2 finału pomiędzy Niemcami a Rumunią, zaś jego celem miał być utalentowany Ianis Hagi. Ponadto "Brazzo" podziwiał także w akcji Francuzów i Włochów.

Źródło: TZ.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...