DieRoten.pl
Reklama

TZ: Bayern dalej walczy o Kane’a!

fot. Fotolia
Reklama

Saga transferowa w sprawie Harry’ego Kane’a trwa w najlepsze i obecnie niewiele wskazuje, aby szybko dobiegła ona końca.

Od kilku dni jesteśmy zasypywani kolejnymi doniesieniami transferowymi w sprawie Harry’ego Kane’a i jego możliwego transferu do Bayernu Monachium tego lata.

Według wczorajszych doniesień z Anglii, Tottenham miał odrzucić najnowszą ofertę, choć inne źródła donoszą z kolei, że sytuacja wygląda nieco inaczej i pozyskanie Anglika w dalszym ciągu jest bardzo realną opcją dla klubu ze stolicy Bawarii. Dziś najnowsze informacje przedstawił bawarski „TZ”.

Bayern nie odpuszcza

Jak poinformował dziennikarz Manuel Bonke z bawarskiego „TZ”, mistrzowie Niemiec w żadnym wypadku nie zamierzają odpuszczać i w najbliższym czasie rozmowy będą kontynuowane na linii Bayernu oraz Tottenhamu. Szefowie FCB w żadnym wypadku nie porzucili nadziei.

Co więcej mówi się, że mimo braku porozumienia, negocjacje FCB z Anglikami są owocne. Ponadto kwestią sporną nie są poszczególne składowe (stała opłata lub bonusy), lecz łączny pakiet transferowy, który miał wynieść około 100 milionów euro.

Mistrzowie Niemiec pod presją?

Z kolei jak poinformował angielski „Daily Mail”, sam Harry Kane pragnie jasności co do swojej przyszłości do niedzieli. Jeśli ostatecznie Bayern nie dogada się ze Spurs, to 30-latek gotów jest spędzić ostatni rok w Tottenhamie, a następnie odejść za darmo. Sytuacja ta sprawia, że mistrzowie Niemiec znajdują się obecnie pod presją, aby dopiąć transfer przed starciem ligowym „Kogutów” z Brentford.

Źródło: TZ
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...