DieRoten.pl
REKLAMA


Tuchel pod wrażeniem Kane'a: To niemożliwe

fot. vitaliivitleo / Photogenica

Thomas Tuchel ponownie pracuje z Harrym Kane’em w reprezentacji Anglii i nie kryje podziwu dla niezwykłej skuteczności napastnika Bayernu.

Harry Kane współpracował z Thomasem Tuchelem w Bayernie Monachium w burzliwym okresie dla klubu, jednak ich relacja nie zakończyła się wraz z odejściem szkoleniowca. 

REKLAMA

Niemiec objął reprezentację Anglii i ponownie ma do dyspozycji kapitana Trzech Lwów, którego forma strzelecka nadal robi ogromne wrażenie.

Tuchel przyznał, że mimo wcześniejszej pracy z napastnikiem wciąż zadziwia go jego instynkt pod bramką rywali:

– Jak on zawsze znajduje lukę, żeby strzelić gola? To niemożliwe, to niemożliwe. Wszystko jest zamknięte – on znajduje lukę.

Kane nie wystąpił w zremisowanym 1:1 meczu Anglii z Urugwajem, jednak pozostaje centralną postacią ofensywy drużyny narodowej przed nadchodzącymi mistrzostwami świata. Jego znaczenie podkreślają także liczby osiągane w Bayernie Monachium.

32-letni napastnik zdobył w tym sezonie 48 bramek i zanotował pięć asyst w 40 spotkaniach we wszystkich rozgrywkach. Anglik wciąż walczy z Bayernem o trzy trofea, a decydujące miesiące kampanii mogą jeszcze bardziej podkreślić jego wyjątkową skuteczność.


Źródło: BFW
GabrielStach

Komentarze

REKLAMA
Trwa wczytywanie komentarzy...