DieRoten.pl

Tuchel po meczu: Wiemy nad czym mamy pracować

fot. daykung / Photogenica
Reklama

Bayern Monachium po bezbarwnym spotkaniu zremisował wczoraj na własnym boisku z FC Kopenhaga 0:0. Po spotkaniu wszyscy w obozie "Die Roten" nie kryli rozczarowania.

- Biorąc pod uwagę okoliczności, spodziewałem się, że będziemy grać bardziej swobodnie. Było jednak zupełnie odwrotnie. Zbyt wcześnie staraliśmy się opanować mecz i nie włożyliśmy w to wystarczającego wysiłku. Przyjmujemy ten punkt, wiedząc nad czym musimy popracować - powiedział po spotkaniu Thomas Tuchel.

Rozczarowania postawą zespołu, szczególnie w ofensywie, jest również Thomas Mueller.

 - Nie jesteśmy zadowoleni z meczu. Szczególnie jako atakujący jestem zły, że nie strzeliliśmy gola. Nie podjęliśmy wystarczającego ryzyka. Mogliśmy zdobyć bramkę w pierwszej połowie. Stworzyliśmy kilka dobrych sytuacji, ale nigdy nie jest łatwo grać z tak głęboką ustawioną drużyną. - powiedział wychowanek Bayernu.

Manuel Neuer podkreślał natomiast dobrą organizację rywala.

- Musimy to zaakceptować. Trener ostrzegł nas, że nie będziemy mieli zbyt wiele miejsca i tak to dzisiaj wyglądało. Kopenhaga była dobrze zorganizowana i dobrze broniła. Żaden zawodnik, który nosi czerwono-białe barwy Bayernu, nigdy nie jest zadowolony z remisu 0:0 - powiedział bramkarz FCB.

Źródło: fcbayern.com
admin

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...