DieRoten.pl
Reklama

Trippier: Bayern to ogromny klub

fot. Fotolia
Reklama

W trakcie zimowego okienka transferowego, z ekipą rekordowego mistrza Niemiec łączyło się kilku zawodników na pozycję prawego defensora.

Wśród nich mogliśmy wymienić przede wszystkim Kierana Trippiera, który na co dzień reprezentuje barwy Newcastle United. Warto nadmienić, iż w pewnym momencie temat transferu Anglika był bardzo gorący.

Koniec końców 33-latek nie przeszedł do Bayernu, lecz pozostał w Anglii. Wczoraj z kolei reprezentant angielskiej reprezentacji narodowej udzielił wywiadu, w którym to odniósł się między innymi do niedawnego zainteresowania ze strony „Bawarczyków”. 

− Nie ulega wszelkiej wątpliwości, że schlebia mi bardzo zainteresowanie ze strony Bayernu. Traktuję to jako komplement – nigdy nie pomyślałbym, że taki klub jak Bayern się po mnie zgłosi w tym wieku – powiedział Trippier.

− Bayern to oczywiście ogromny klub piłkarski i moim zdaniem wielu innych piłkarzy bez cienia wątpliwości skorzystałoby z oferty i wykorzystałoby szansę na grę dla Bayernu. To fakt – dodał.

− Jednakże ja pozostałem lojalny wobec mojego klubu, poza tym rodzina jest dla mnie ważna. Dlatego też wystarczy odpowiedzieć sobie na pytanie, czy podróżowanie po trzech różnych krajach w zaledwie 3 lata, jest idealne? – podsumował Kieran Trippier.

Koniec końców bawarski klub zdecydował się tej zimy na ściągnięcie innego prawego defensora, a będąc dokładniejszym mowa o takim piłkarzy jak Sacha Boey, który obecnie wraca do siebie po poważnej kontuzji.


Źródło: TT
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...