DieRoten.pl
Reklama

Transfer Palhinhii kwestią czasu!

fot. Fotolia
Reklama

Jak informują kolejne źródła, Bayern Monachium najpewniej dopiął niemalże na ostatni guzik kolejny transfer do pierwszego zespołu!

Po niedawnym rekordowym transferze Harry’ego Kane’a za ponad 100 milionów euro, bardzo możliwe, że już wkrótce do Anglika dołączy kolejny zawodnik z angielskiej Premier League.

Jak się już pewnie domyślacie, mowa jest o Joao Palhinhii, który od kilkudziesięciu godzin jest gorącym tematem rozmów wewnątrz bawarskiego klubu. Nieoficjalnie mówi się, że „Bawarczycy” już od pewnego czasu prowadzą nieustanne negocjacje z Fulham w sprawie transferu.

Z informacji ujawnionych dziś rankiem przez znanego włoskiego dziennikarza i eksperta transferowego – Fabrizio Romano – możemy dowiedzieć się, że klub ze stolicy Bawarii pozostaje bardzo optymistycznie nastawiony, że Portugalczyk przeniesie się na Allianz Arenę.

Kolejna runda rozmów miała miejsce dziś w nocy i oczekuje się, że FCB osiągnęło nieoficjalnie porozumienie z Anglikami. Tym samym finalizacja tego ruchu transferowego wydaje się być już tylko kwestią czasu. Wszystkie zaangażowane strony czekają już tylko na kluczowy krok londyńczyków, którym będzie wybór następcy Joao.

Joao Palhinha

Portugalczyk zanim trafił do Fulham w lipcu 2022 roku za 20 milionów euro, występował wcześniej m. in. w Sportingu, Bradze oraz Belenenses. Co do gry w Premier League, 28-latek ma póki co 42 występy na swoim koncie oraz 5 bramek. Jego szacunkowa wartość to obecnie około 40 milionów euro, zaś umowa z Anglikami jest ważna do 2027 roku.

Źródło: Romano
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...