DieRoten.pl
Reklama

Transfer Mazraouiego niemalże kompletny!

fot. J. Laskowski / G. Stach
Reklama

Choć do otwarcia letniego okienka transferowego pozostało jeszcze trochę czasu, to wiele wskazuje na to, że już niebawem Bayern sfinalizuje co najmniej jeden nowy transfer na sezon 2022/23.

Mistrzowie Niemiec według różnych doniesień prasowych pracują nad kilkoma transferami, zaś najpewniejszy w tym momencie wydaje się Noussair Mazraoui, który występuje w Ajaxie.

Tym razem najnowsze informacje w sprawie Marokańczyka przedstawił Fabrizio Romano, który ma bardzo pozytywne wiadomości dla fanów rekordowego mistrza Niemiec – jak się okazuje przenosiny 24-latka do bawarskiego klubu wydają się być już niemalże przesądzone.

Według włoskiego dziennikarza „Bawarczycy” będą chcieli sfinalizować transfer defensora w nadchodzących dniach. Szefowie FCB osiągnęli już słowne porozumienie z Mino Raiolą podczas niedawnego spotkania, choć nie podpisano jeszcze żadnych dokumentów.

Reporter dodaje, że do ustalenia między stronami pozostały już drobne szczegóły dotyczące bonusów w pensji. Niemniej jednak podpisanie kontraktu i ogłoszenie pozyskania Mazraouiego jest kwestią co najwyżej kilku dni.

Bild również potwierdza

Z kolei niemiecki dziennik „Bild” potwierdza, że transfer Mazraouiego jest już pewny, jako że osiągnięto pełne porozumienie z piłkarzem i jego agentem. Na początku sezonu 2022/23 Noussair zostanie nowym graczem Bayernu.

Źródło: Romano / Bild
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...