DieRoten.pl

Tobias Schweinsteiger zostanie asystentem Heckinga w HSV

19.06.2019, 08:45:15
FotoOlimpik

Zimą 2018 roku zostaliśmy poinformowani, że wieloletni piłkarz i trener Bayernu Monachium − Tobias Schweinsteiger − poprosił o rozwiązanie swojego kontraktu z FCB.

Po rozwiązaniu kontraktu z monachijczykami starszy z braci Schweinsteiger trafił do austriackiego zespołu FC Juniors OÖ, ale Niemiec nie zagrzał tam zbyt długo miejsca, albowiem ich drogi rozeszły się oficjalnie 14 czerwca… Jak się okazuje Tobias miał powody, aby opuścić drugoligowy klub z Austrii.

Hamburger SV nie uzyskał awansu do 1. Bundesligi w minionym sezonie, dlatego też poczynił już pierwsze kroki, aby wrócić na właściwe tory. Pierwszym z nich było zatrudnienie Dietera Heckinga jako nowego trenera.

Do niedawna wydawało się, że Schweinsteiger powróci do Monachium, ponieważ pojawił się wolny wakat w drużynie Bayernu do lat 19, ale jeśli wierzyć doniesieniom niemieckiego dziennika „Bild”, to 37-latek ma zostać nowym asystentem Heckinga w ekipie HSV!

Z dalszych informacji możemy wyczytać, że prawą ręką nowego opiekuna hamburczyków będzie Dirk Bremser, zaś były pracownik FCB będzie numerem dwa. Być może w przyszłości drogi Tobiasa i „Gwiazdy Południa” złączą się ponownie.

 

źródło: AZ

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)

reklama19.06.2019 16:16
Nie wiem gdzie lepiej.
19.06.2019 11:41
eh bez sensu... ale to chociaż pewien transfer :-D
19.06.2019 11:35

reklama