DieRoten.pl
Reklama

Thiago: Lewandowski to urodzony zwycięzca

fot. Photogenica
Reklama

Robert Lewandowski ma za sobą kolejny świetny sezon, jeśli pod uwagę weźmiemy jego liczby. W końcu Polak miał udział przy 57 bramkach Bayernu Monachium.

Biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki (krajowe i międzynarodowe), to napastnik bawarskiego klubu w 40 rozegranych spotkaniach strzelił łącznie 48 goli oraz zanotował 9 asyst. 

Ostatnio na temat Roberta Lewandowskiego wypowiedział się Thiago, który miał przecież okazję występować razem z Polakiem przez kilka sezonów w Bayernie Monachium. Hiszpan nie szczędził pochwał pod adresem swojego kolegi i podkreślił, że jest on urodzonym zwycięzcą. 

– To napastnik, który od lat zdobywa po 30 bramek w sezonie. Ale wciąż się poprawia i rozwija, gdyż nieustannie ćwiczy, szlifuje technikę i stara się poprawić wszystko to, co nie wychodzi mu tak dobrze – powiedział Thiago. 

– Robert Lewandowski jest urodzonym zwycięzcą. Jest profesjonalistą "jak korona jodły", jak mówią w Hiszpanii – mówił dalej. 

Dziś wieczorem Thiago będzie miał okazję stanąć oko w oko z Robertem Lewandowskim, albowiem o 21:00 odbędzie się pojedynek Polaków z Hiszpanią w ramach drugiej kolejki fazy grupowej mistrzostw Europy. Hiszpana zapytano jak jego koledzy zamierzają zatrzymać polskiego napastnika w nadchodzącym boju. 

– To, co mogę powiedzieć - oddamy Robertowi należyty mu szacunek i postaramy się dobrze bronić przed nim. Każdego zawodnika na świecie można zatrzymać – podsumował Thiago. 

Źródło: SZ
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...