DieRoten.pl

Thiago będzie gotowy na Anderlecht!

20.11.2017, 10:09:13
Photogenica

Doskonałe wiadomości docierają do nas wprost z obozu Bayernu Monachium, który za dwa dni w meczu piątej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów zmierzy się z Anderlechtem.

Już w najbliższą środę Bayern zagra na wyjeździe z Anderlechtem, dlatego też nie ma czasu do stracenia – we wczorajszym treningu brali udział wszyscy zawodnicy, którzy nie grali w sobotę przeciwko Augsburgowi.

Najważniejszą wiadomością jest jednak powrót do treningów z drużyną Thiago Alcantary, który z uwagi na swój uraz nie znalazł się nawet w kadrze na mecz ligowy ze wspominanym Augsburgiem.

Hiszpan nie odczuwa już bólu i otrzymawszy zielone światło od sztabu medycznego „Die Roten” mógł wczoraj wrócić do treningów. Przypomnijmy Jupp Heynckes już podczas piątkowej konferencji wspominał o urazie kolana Hiszpana – 72-latek nie chciał ryzykować zdrowiem Thiago w sobotę, dlatego też wychowanek Barcelony znalazł się poza kadrą.

Z informacji ujawnionych przez „Lattenkreuz” możemy dowiedzieć się, że Thiago będzie gotowy do gry w najbliższym meczu z Anderlechtem.

źródło: Lattenkreuz

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)20.11.2017 17:31
20.11.2017 10:31
@kozlovs115
Nie tylko Ty.
20.11.2017 10:26
Czy tylko ja mam problem, żeby oddać typy na mecz z Anderlechtem ?