DieRoten.pl

Choć do końca sezonu ligowego pozostało jeszcze sporo kolejek, to znamy już cześć planów Bayernu Monachium na okres zimowych przygotowań do rundy wiosennej.

13 stycznia przyszłego roku odbędzie się kolejna edycja Telekom Cup, w której udział po raz kolejny już weźmie Bayern Monachium. Tym razem gospodarzem turnieju będzie klub Fortuny Duesseldorf, zaś pojedynki odbywać się będą na Merkur Spiel-Arena.

Broniący tytułu monachijczycy za swoich rywali w tym towarzyskim turnieju będą mieli nie tylko Fortunę, ale i Herthę BSC oraz Borussię M'Gladbach. Warto wspomnieć, że będzie to już jubileuszowa, bo dziesiąta edycja Telekom Cup.

Poprzedni turniej na Borussia-Park w Moenchengladbach zakończył się triumfem Bayernu Monachium, który pokonał w finale 2:0 ekipę Werderu Brema. Jak zwykle turniej obejmować będzie cztery spotkania: dwa półfinały, mecz o trzecie miejsce oraz starcie finałowe.

Zmianie nie ulegną również pozostałe reguły − każde spotkanie trwać będzie 45 minut, zaś w przypadku braku rozstrzygnięcia w regulaminowym czasie gry, o zwycięstwie decydować będą rzuty karne. Wkrótce poznamy pary, które zmierzą się ze sobą w półfinałach oraz dokładne terminy rozgrywania poszczególnych spotkań.

Ceny biletów zaczynają się od 12,50 €, podczas gdy najlepsza kategoria na stadionie w Duesseldorfie wymaga wydania 40 €. Sprzedaż biletów rusza już 14 listopada. Jeśli jesteście ciekawi dalszych informacji, to zapraszamy na oficjalną stronę Telekom Cup 2019.

źródło: FCB.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (4)

reklama14.11.2018 21:10
Davies będzie siedział tak z 5 meczy z rzędu, gdyż będzie zmęczony podróżą do Niemiec
14.11.2018 20:26
Davies się będzie ogrywać no chyba że Niko od razu to skreśli
14.11.2018 19:59
Myślę,że można z Fortuną śmiało nawiązać walkę o to 3 miejsce w turnieju.
14.11.2018 19:14
Mecze towarzyskie i tyle:)