DieRoten.pl
Reklama

Tah: Chcemy w niedzielę pokazać się z dobrej strony

fot. DieRoten.pl
Reklama

Wielkimi krokami zbliża się kolejne spotkanie z udziałem zawodników rekordowego mistrza Niemiec w ramach rodzimych rozgrywek pierwszej Bundesligi.

Dokładnie w najbliższą niedzielę o 15:30 kibice mogą wyczekiwać niemałego widowiska, albowiem w szlagierowym starciu 8. kolejki niemieckiej Bundesligi, naprzeciwko siebie staną dwa kluby o wielkiej historii i tradycji – Bayer 04 Leverkusen podejmie u siebie Bayern Monachium.

Z okazji nadchodzącego starcia na BayArenie, na temat swojego zespołu i rywalizacji z „Bawarczykami” wypowiedział się środkowy defensor „Aptekarzy” – Jonathan Tah – który podkreślił, że cała drużyna będzie chciała pokazać się z jak najlepszej strony.

− Nie chodzi o naszą aktualną pozycję w tabeli. Chodzi bardziej o to, co rozwinęło się w naszym zespole. Skupiamy się na tym, aby w weekend drużyna zaprezentowała się na boisku z dobrej strony – póki co bez względu na wynik – powiedział Tah.

− Oczywiście zawsze chcemy wygrywać, to największa frajda. Ale przede wszystkim chodzi o to, żeby bazować na naszych osiągnięciach, a na koniec zobaczymy, jaki wynik z tego wyjdzie. Ale to właśnie jest ważne. Chcemy ciągle iść w górę – mówił dalej.

Wielkim zagrożeniem dla „Bawarczyków” z pewnością będzie młody i niezwykle utalentowany Florian Wirtz, który zdaniem Taha jest nie tylko wybitnym piłkarzem, ale i bardzo ważnym ogniwem w zespole Bayeru 04 Leverkusen.

− To zdecydowanie wybitny zawodnik, który jest dla nas bardzo ważny. Życzę mu, aby pozostał zdrowy i kontynuował tę samą drogę, aby nadal pracował dla drużyny i brał odpowiedzialność na swój sposób na boisku i poza nim – podsumował Jonathan Tah.

Źródło: Sky
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...