DieRoten.pl

Tah: Chcemy w niedzielę pokazać się z dobrej strony

15.10.2021, 08:34:56
DieRoten.pl

Podobne artykuły

Wielkimi krokami zbliża się kolejne spotkanie z udziałem zawodników rekordowego mistrza Niemiec w ramach rodzimych rozgrywek pierwszej Bundesligi.

reklama

reklama

Dokładnie w najbliższą niedzielę o 15:30 kibice mogą wyczekiwać niemałego widowiska, albowiem w szlagierowym starciu 8. kolejki niemieckiej Bundesligi, naprzeciwko siebie staną dwa kluby o wielkiej historii i tradycji – Bayer 04 Leverkusen podejmie u siebie Bayern Monachium.

Z okazji nadchodzącego starcia na BayArenie, na temat swojego zespołu i rywalizacji z „Bawarczykami” wypowiedział się środkowy defensor „Aptekarzy” – Jonathan Tah – który podkreślił, że cała drużyna będzie chciała pokazać się z jak najlepszej strony.

− Nie chodzi o naszą aktualną pozycję w tabeli. Chodzi bardziej o to, co rozwinęło się w naszym zespole. Skupiamy się na tym, aby w weekend drużyna zaprezentowała się na boisku z dobrej strony – póki co bez względu na wynik – powiedział Tah.

− Oczywiście zawsze chcemy wygrywać, to największa frajda. Ale przede wszystkim chodzi o to, żeby bazować na naszych osiągnięciach, a na koniec zobaczymy, jaki wynik z tego wyjdzie. Ale to właśnie jest ważne. Chcemy ciągle iść w górę – mówił dalej.

Wielkim zagrożeniem dla „Bawarczyków” z pewnością będzie młody i niezwykle utalentowany Florian Wirtz, który zdaniem Taha jest nie tylko wybitnym piłkarzem, ale i bardzo ważnym ogniwem w zespole Bayeru 04 Leverkusen.

− To zdecydowanie wybitny zawodnik, który jest dla nas bardzo ważny. Życzę mu, aby pozostał zdrowy i kontynuował tę samą drogę, aby nadal pracował dla drużyny i brał odpowiedzialność na swój sposób na boisku i poza nim – podsumował Jonathan Tah.

źródło: Sky

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (5)

reklama16.10.2021 09:23
Będzie trudno ale wygramy.
15.10.2021 10:17
Mecz się może różnie potoczyć. Teraz liczę na bramkę czy bramki Lewego,bo już zaczyna się wyliczanie mu minut bez gola xd mecz może być trudny bo oni w tamtym roku postawili się Bayernowi, Schick jedna z ładniejszych bramek w Bl w tamtym sezonie i błąd Bayeru w końcówce meczu. Może nawet stracimy prowadzenie, ale kto powiedział że Bl jest łatwa. Chyba ktoś mało oglądający ta Ligę :)
15.10.2021 09:33
Ta wściekłość, która pojawiła się u Naszych po meczu z Eintrachtem powinna zostać wyładowana właśnie na Bayerze. Na miejscu Leverkusen z resztą bardziej skupiłbym się na łapaniu punktów dla BL w LE. Bo głupich porażek i momentów nierównej formy w europejskich pucharach mieli w ostatnich latach bez liku.
15.10.2021 09:24
Po ubiegłorocznym ośmieszaniu się z odbieraniem nam tytułu i jakąś nieuzasadnioną butą wyciągnęli wnioski w Neverkusen.
15.10.2021 08:36
Ale hit się zapowiada!!