DieRoten.pl

Svensson: To było imponujące 90 minut

24.04.2021, 19:18:48
DieRoten.pl

Bayern Monachium ma już za sobą kolejne spotkanie w rozgrywkach niemieckiej Bundesligi. Tym razem monachijczykom przyszło grać na wyjeździe w Moguncji.

Bayern rozegrał bardzo słaby mecz i zasłużenie poniósł porażkę 2:1. Warto wspomnieć, że dla klubu ze stolicy Bawarii była to dokładnie czwarta porażka w tym sezonie ligowym.

Tuż po ostatnim gwizdku, tradycyjnie na pytania dziennikarzy odpowiadali nie tylko piłkarze, ale i również trenerzy obu ekip. Bo Svensson nie krył swojego zadowolenia z postawy swoich podopiecznych i podkreślił, że sposób gry Mainz przez całe 90 minut był imponujący.

− Nasza pierwsza połowa była bardzo, bardzo dobra, nie tylko ze względu na wykreowane okazje bramkowe. Wszyscy wiemy, jaką jakością dysponuje Bayern z przodu. Poza jedną dużą szansą, na którą pozwoliliśmy, broniliśmy się bardzo dobrze − powiedział Svensson.

− W drugiej połowie wiedzieliśmy, że musimy walczyć i nie pozwoliliśmy naszym rywalom na zbyt wiele. Nasz sposób gry przez 90 minut był bardzo imponujący. Jestem dumny, że mogę być trenerem tej drużyny. Ale nie jestem nim od dzisiaj, jestem nim od dawna − mówił dalej.

W dalszej części rozmowy z dziennikarzem, trenera Mainz zapytano również o szanse jego zespołu na utrzymanie w Bundeslidze.

− Wcześniej nie byłem tak dobry z matematyki. Musimy grać swoje. To nasze główne zadanie − podsumował Bo Svensson.

źródło: Sky

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (5)25.04.2021 11:48
Nic tylko pogratulować, miał trener rację przed meczem...nie ma rzeczy niemożliwych.
24.04.2021 20:58
Niejaki Tymoteusz Puchacz mówił że Mainz słabe i po co przechodzić z Lecha do Mainz?

To pokazuje jakimi debilami są niektórzy piłkarze, nie edukują się nie czytają, nie analizują rywala przeciw komu grają myślą że trener wszystko za nich wymyśli. Mnie to nie dziwi wcale że menedżarowie tacy jak Raiola, Mendes traktują ich jak krowy do wydojenia.
24.04.2021 20:42
Gratulacje za formę i zwycięstwo..
24.04.2021 20:09
Kapitalna runda rewanżowa w wykonaniu ekipy z Mainz. Utrzymanie jak najbardziej zasłużone, tak samo jak wynik dzisiejszego spotkania.
24.04.2021 19:39
Zasłużyli na zwycięstwo i tyle w temacie. Utrzymanie? po dzisiejszym meczu zapewnili sobie to, nie matematycznie, ale tak grający zespół nie może spaść.