DieRoten.pl
Reklama

Straus: Pogoda i ogólne warunki są świetne

fot. Merk Picture / Shutterstock.com
Reklama

Od kilku już dni, piłkarki Bayernu w pocie czoła przygotowują się do nadchodzącej wielkimi krokami rundy wiosennej w sezonie 2023/2024.

Jak już informowaliśmy wcześniej, zawodniczki Bayernu Monachium po badaniach i testach wytrzymałościowych w centrum wydajnościowym Campusu, rozpoczęły kilka dni temu letni obóz przygotowawczy w Hiszpanii.

Przy okazji ukończenia pierwszych jednostek treningowych, krótkiego wywiadu dla klubowej telewizji udzieliła ofensywna piłkarka FCB Frauen – Jovana Damnjanovic – która nie ukrywa, iż dzięki takiemu obozowi, monachijki mogą się lepiej poznać i zgrać przed wiosennymi wyzwaniami.

− Byłam w domu podczas urlopu i maksymalnie wykorzystałam czas z rodziną i przyjaciółmi. Teraz cieszę się z powrotu, wyjazdu na obóz treningowy i czasu na przygotowania – powiedziała Damnjanovic.

− Latem rzadko można przygotowywać się wspólnie z całą drużyną, ponieważ każda zawodniczka przyjeżdża pojedynczo – dodała.

− Ale teraz wszystkie zawodniczki, które są sprawne, są tutaj i możemy się lepiej poznać, a następnie rozpocząć drugą połowę sezonu w najlepszy możliwy sposób – podsumowała Jovana Damnjanovic.

Podopieczne Alexandra Strausa na przygotowania do rundy wiosennej mają jeszcze sporo czasu – Lea Schueller i spółka do akcji wracają 21 stycznia, kiedy to w ramach 1/8 finału rozgrywek żeńskiego Pucharu Niemiec, zagrają na wyjeździe z Kickers Offenbach.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...