DieRoten.pl
Reklama

Straus: Nie mamy już zbyt wiele czasu

fot. Merk Picture / Shutterstock.com
Reklama

Po rozegraniu dwóch spotkań towarzyskich w ostatnich tygodniach, dziś piłkarki Bayernu rozegrają swój ostatni sparing w ramach przygotowań do sezonu 2023/24.

Nie tak dawno temu monachijki zremisowały 2:2 z TSG Hoffenheim, zaś dziś wieczorem zawodniczki Bayernu Monachium zmierzą się w ostatnim sparingu w ramach przygotowań do nowego sezonu z ekipą Fortuny Sittard (Holandia).

Początek tego starcia na stadionie Campusu dokładnie o 18:00 (bilety można jeszcze nabywać na oficjalnej stronie FCB). Przy okazji nadchodzącego starcia, w rozmowie dla klubowych mediów krótkiego wywiadu udzielił trener Alexander Straus.

Chcemy kontynuować trening naszych piłkarek. Za półtora tygodnia rozpoczną się rozgrywki, więc nie mamy zbyt wiele czasu na przygotowania. Najważniejsze jest jednak to, że przygotowujemy się do sezonu i codziennie pracujemy na boisku – powiedział trener Straus.

Na temat nadchodzącego spotkania z Fortuną Sittard wypowiedziała się również kapitanka FCB Frauen, czyli Lina Magull, która jest szczęśliwa, że do klubu powróciły już wszystkie zawodniczki Bayernu (po mistrzostwach świata).

To miłe, że w końcu jesteśmy w komplecie i wszyscy są z nami. Myślę, że będzie to dobry sprawdzian przeciwko dobrej drużynie i że możemy spróbować czegoś jeszcze raz – podsumowała Lina Magull.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...