DieRoten.pl
Reklama

Straus: Chcemy pozostać niepokonani

fot. Merk Picture / Shutterstock.com
Reklama

W przypadku żeńskiej drużyny Bayernu Monachium, sezon 2023/24 powoli dobiega już końca. Monachijkom pozostał już do rozegrania tylko jeden mecz.

Zanim zawodniczki Bayernu Monachium udadzą się na zasłużone wakacje po sezonie 2023/24, to dzisiejszego późnego popołudnia czeka ich pojedynek z drużyną TSG Hoffenheim (początek meczu o 15:30) w ramach Google Pixel Frauen-Bundesliga.

Co prawda monachijki mają już od kilku kolejek zapewniony tytuł mistrzowski, ale celem zespołu prowadzonego przez Alexandra Strausa jest nie tylko wygrać, ale i podtrzymać serię spotkań bez porażki w kampanii ligowej 23/24. 

− Hoffenheim to bardzo dobra drużyna, jesteśmy tego świadomi. Jak zawsze chcemy dać z siebie wszystko na boisku. Naszym celem jest, aby w ostatnią kolejkę pozostać niepokonanym w tym sezonie – powiedział Straus.

− Dlatego przystąpimy do meczu w pełni skoncentrowani i zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby wnieść na boisko naszą zwycięską mentalność – podsumował Alexander Straus.

Dzisiejsze spotkanie z udziałem zawodniczek Bayernu Monachium będzie można zobaczyć na kilku różnych stacjach – mowa przede wszystkim o DAZN oraz Magenta Sport. Ponadto transmisja odbędzie się również na darmowym kanale ARD.


Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...