DieRoten.pl
Reklama

„Stern des Südens Polish Supporters Official FC Bayern fan club" zaprasza na mecz!

fot. Photogenica
Reklama

Dokładnie o 20:45 Bayern Monachium powalczy dziś o awans w meczu rewanżowym 1/4 finału Ligi Mistrzów z Sevillą. Jeśli nie wiecie jeszcze, gdzie zobaczyć mecz, to może zainteresuje Was to ogłoszenie.

Serwis „DieRoten.pl” współpracujący z największym w Polsce fanklubem i Stowarzyszeniem kibiców Bayernu Monachium − „Stern des Südens Polish Supporters Official FC Bayern fan club” ma zaszczyt zaprosić wszystkich kibiców do oglądania dzisiejszego spotkania naszych pupili we wspólnym towarzystwie. Emocje, doborowe towarzystwo i niezwykła atmosfera gwarantowana! Ciesz się grą swojego ukochanego klubu we wspólnym gronie z pozostałymi kibicami!

Fanklub ma status oficjalnego, został prawnie zarejestrowany przez klub FC Bayern Monachium. Także na co dzień działa za pełną zgodą klubu i pod Jego całkowitym patronatem! Fanklub jest w stałym kontakcie z przedstawicielami Zarządu klubu i jest przez klub bardzo mocno wspierany! Dodatkowo, dla łatwiejszej realizacji celów regulaminowych oraz pełnej przejrzystości działań, Fanklub, zarejestrowany został jako Stowarzyszenie! Przy okazji zachęcamy wszystkich chętnych do członkostwa w tym jakże zacnym gronie ludzi o wielkiej pasji i miłości do naszego klubu. Jeśli jesteście ciekawi funkcjonowania fanklubu, to macie dziś świetną okazje, aby przekonać się na własnej skórze jak to wszystko wygląda. Gorąco zapraszamy!

Fanklub serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do wspólnego oglądania dzisiejszego spotkania. Na ten moment powstało już 6 oddziałów w takich miastach jak Jelenia Góra, Koszalin, Kraków, Łódź, Opole oraz Warszawa. Poniżej znajdziecie linki do wydarzeń na Facebooku. Gorąco zachęcamy do wspólnego oglądania!

Jelenia Góra – więcej informacji tutaj

Koszalin – więcej informacji tutaj

Kraków – więcej informacji tutaj

Łódź – więcej informacji tutaj

Warszawa – więcej informacji tutaj

Po więcej informacji związanych nie tylko z wyżej wymienionymi wydarzeniami, ale i samym Fanklubem zapraszamy na Oficjalny FanPage.

Źródło: Własne
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...