DieRoten.pl
Reklama

Stanway: Walczyłyśmy i nagrodziłyśmy się 3 punktami

fot. Merk Picture / Shutterstock.com
Reklama

W ubiegły czwartek swoje kolejne spotkanie w sezonie 2022/23 rozegrały zawodniczki Bayernu, gdzie obowiązki trenera pełni Alexander Straus.

Tym razem monachijki mierzyły się na arenie europejskiej, zaś ich rywalkami w ramach drugiej kolejki fazy grupowej rozgrywek żeńskiej Ligi Mistrzów była drużyna Benfiki.

Koniec końców piłkarki Bayernu pokonały mistrzynie Portugalii 3:2 po bardzo emocjonującej końcówce. Po ostatnim gwizdku przed kamerami „FCB.tv” na temat wygranej wypowiedziała się bohaterka spotkania w Lizbonie oraz autorka dwóch trafień dla FCB Frauen, czyli Georgia Stanway.

− Same sobie utrudniłyśmy zadanie. Oczywiście nie było naszym planem, aby przegrywać 0:2. Ale stanęłyśmy razem, walczyłyśmy i nagrodziłyśmy się trzema punktami - to się liczy – stwierdziła bohaterka spotkania w Lizbonie.

Nieco później na kilka pytań odpowiedziała również austriacka pomocniczka Bayernu Monachium, a będąc dokładniejszym Sarah Zadrazil.

− Jestem bardzo szczęśliwa z powodu naszej mentalności i trzech punktów. Przegrywałyśmy 0:2 i wygrałyśmy ostatecznie 3:2 - to było dla nas niezwykle ważne – powiedziała Zadrazil.

− Wiedziałyśmy, że Benfica to dobry zespół. To była ciężka walka. Niestety, straciłyśmy dwie łatwe bramki i pozwoliłyśmy im wejść do gry. Nie pokazałyśmy naszego najlepszego futbolu, ale wygrałyśmy i to się liczy – podsumowała Sarah Zadrazil.

Źródło: FCB TV
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...