DieRoten.pl
Reklama

Stanisic: Wrócę do Bayernu, ale…

fot. ph.FAB / Shutterstock.com
Reklama

Pod koniec letniego okienka transferowego w 2023 roku, klub ze stolicy Bawarii zdecydował się na wypożyczenie kilku zawodników z poszczególnych zespołów.

Jeśli mowa o pierwszej drużynie rekordowego mistrza Niemiec, to przypominamy, że wypożyczony do końca sezonu 2023/2024 został defensor – Josip Stanišić.

23-latek był w ostatnich tygodniach tematem dyskusji w niemieckich mediach, ale po tym jak głos w sprawie jego przyszłości zabrał Dieter Hoeness (agent zawodnika), to niedawno swoje stanowisko przedstawił sam Chorwat, który podkreślił, że powróci do Monachium, lecz nie wie do końca, co się wydarzy dalej.

− Tak naprawdę nie zastanawiałem się jeszcze co dalej z moją przyszłością i co mnie czeka dalej. Przede wszystkim skupiam się obecnie na grze dla Bayeru 04 – powiedział Stanisic.

− W dalszym ciągu walczymy na trzech frontach, a potem po sezonie – czeka nas jeszcze EURO. Potem się przekonamy, co się wydarzy dalej – dodał.

− Zobaczymy co się wydarzy. Powrócę do Bayernu, ale w piłce nigdy nie możesz być niczego pewnym. W tym biznesie wszystko toczy się bardzo szybko. Jednego dnia jesteś tutaj, drugiego już Cię nie ma. Przekonamy się – podsumował Josip Stanisic.

Od momentu swojego debiutu w pierwszym zespole Bayeru 04 Leverkusen, chorwacki defensor o niemieckim pochodzeniu miał okazję rozegrać łącznie 25 spotkań, zaś jego dorobek to 1 bramka oraz 3 asysty (na boiskach spędził łącznie 1641 minut).


Źródło: Sky
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...