DieRoten.pl

Sport1: Musiala boryka się z urazem biodra

30.05.2021, 12:22:42
FotoOlimpik

Od kilku dni niemiecka reprezentacja narodowa przygotowuje się do nadchodzącego wielkimi krokami turnieju mistrzostw Europy w austriackim Seefeld.

Podopieczni Joachima Loewa mają już za sobą kilka sesji treningowych, jednakże nie wszyscy zawodnicy trenowali w ostatnich trzech dniach z zespołem...

Z informacji ujawnionych niedawno przez portal „Sport1” jasno wynika, że z urazem biodra boryka się supertalent Bayernu Monachium − Jamal Musiala. Pomocnik nie brał udziału w żadnej sesji treningowej z kolegami, lecz pracował indywidualnie.

Na całe szczęście plan DFB i sztabu medycznego niemieckiej reprezentacji narodowej zakłada, że 18-latek wznowi pełne treningi w przeciągu dwóch najbliższych dni.

W piątek oraz w sobotę zawodnik bawarskiego klubu odbył specjalne jednostki treningowe pod czujnym okiem trenera od przygotowania fizycznego − Nicklasa Dietricha. Według wspomnianego wyżej źródła, nieobecność Musiali należy traktować jako środek ostrożności przed możliwym pogłębieniem urazu (nie jest to nic poważnego).

Nic nie wskazuje na to, aby Jamal miał opuścić zgrupowanie „Die Mannschaft”. W najlepszym wypadku pomocnik wróci do akcji w poniedziałek lub wtorek.

źródło: Sport1

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (4)

reklama30.05.2021 19:03
Niech jedzie i łapie klimat kadry, nawet jeśli będzie b.mało grał
30.05.2021 13:35
Też liczę że zagra kilka minut ale na pewno będzie o to ciężko. Grupę mamy bardzo trudną i Low raczej eksperymentował nie będzie. Wszystko zależeć będzie od wyników.
30.05.2021 13:30
Oby dostał jakieś szanse na Euro.
30.05.2021 12:26
Bezcenne doświadczenie dla Niego będąc częścią kadry już na ten turniej i wydaje mi się, że zagra więcej minut niż można spodziewać się.