DieRoten.pl
Reklama

Sport1: Bayern nadal wierzy w Zirkzee

fot.
Reklama

Zgodnie z zapowiedziami niemieckiej prasy, Bayern Monachium zdecydował się po raz kolejny wypożyczyć utalentowanego napastnika − Joshuę Zirkzee.

Po swoim powrocie z nieudanego wypożyczenia do włoskiej Parmy, holenderski snajper starał się wykorzystać swoją szansę w trakcie letnich przygotowaniach, jednakże na próbach tylko się skończyło, albowiem Holender nie potrafił przekonać do siebie bossów i trenera.

Dlatego też Bayern zdecydował się na wypożyczenie swojego wychowanka. Nowym pracodawcą Joshuy Zirkzee został RSC Anderlecht, który wypożyczył zawodnika na cały sezon 2021/22.

Liczne belgijskie i niemieckie media zgodnie jednak donoszą, że Belgowie nie posiadają opcji wykupu 20-latka, albowiem w trakcie negocjacji monachijczycy nie chcieli przystać na jakąkolwiek klauzulę. Mówi się, że Bayern nie zrezygnował z napastnika i nadal wierzy w jego przełamanie.

Mistrzowie Niemiec są przekonani do ogromnego potencjału holenderskiego piłkarza, dlatego też latem 2022 roku powróci on do Monachium.

Niemiecki „Sport1” dodaje jeszcze, że po ostatnich wydarzeniach po meczu z Ajaxem (pod postami Zirkzee pojawiło się wiele negatywnych komentarzy, obelg i gróźb), Joshua ma zamiar dalej kontynuować swój blackout na mediach społecznościowych, chcąc w pełni skupić się na swoich występach i odbudowie formy.

Źródło: Sport1 / Kicker
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...