Sport Bild: Lucas ściągnięty zapobiegawczo

Bayern Monachium ma już za sobą kolejne spotkanie w ramach sezonu 2019/20. Dzisiejszego wieczoru mistrzom Niemiec przyszło mierzyć się z Fortuną Duesseldorf.

Bayern w pełni zasłużenie zdobył dziś 3 punkty i rozbił na własnym terenie gości z Duesseldorfu aż 5:0. Niestety w trakcie przerwy trener bawarskiego klubu był zmuszony dokonać zmiany...

Lucas Hernandez co prawda powrócił dziś do wyjściowej jedenastki po 99 dniach, ale po zmianie stron został zastąpiony przez Mickaela Cuisance'a. Zaraz po spotkaniu niemiecki dziennik „Sport Bild” poinformował, że Francuz narzekał w przerwie na problemy z przywodzicielem.

55-letni opiekun „Gwiazdy Południa” nie chcąc podejmować zbędnego ryzyka, podjął decyzję o ściągnięciu 24-latka.

Aktualizacja 21:20

Po meczu na temat sytuacji swojego zawodnika wypowiedział się Hansi Flick, który potwierdził, że Lucas miał problemy z przywodzicielem.

‒ Lucas miał problemy z przywodzicielem. Przy tym wyniku ryzyko było zbyt wielkie, nie chcieliśmy go podejmować ‒ powiedział Flick.

O sytuacji zdrowotnej Lucasa będziemy Was informować na bieżąco.

Źródło: Sport Bild