DieRoten.pl
Reklama

Sonda: Kto jest Twoim wymarzonym rywalem w 1/4 finału LM?

fot. Photogenica
Reklama

Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych użytkowników do udziału w kolejnej ankiecie, która związana jest z pierwszym zespołem rekordowego mistrza Niemiec.

Zanim jednak przejdziemy do nowej ankiety, to skupmy się na tej poprzedniej. W naszej ostatnio przeprowadzonej sondzie, poprosiliśmy Was o ocenę zimowego okienka transferowego w wykonaniu Bayernu Monachium. Pytanie brzmiało następująco:

Jak oceniasz zimowe okienko transferowe Bayernu?

Tym razem w naszej ankiecie udział wzięło ogółem 32 użytkowników – za co jesteśmy Wam bardzo wdzięczni. Serdecznie dziękujemy za tak liczne głosowanie i zapraszamy do udziału w kolejnych ankietach!

Nie owijając już w bawełnę, przyjrzymy się wynikom przeprowadzonej sondy. 59% użytkowników naszego serwisu wskazało, że Hasan Salihamidzic i spółka zapracowali sobie na notę „5” za dokonane transfery w zimowym okienku transferowym.

Z kolei blisko 22% głosujących stwierdziło, że aktywność „Bawarczyków” na rynku transferowym była wręcz genialna, dlatego też wystawiono ocenę „6”. Ponadto 12% osób zdecydowało się na „4”.

Kompletne wyniki z uwzględnieniem każdej odpowiedzi znajdziecie na grafice zamieszczonej poniżej:

 

Zapraszamy Was już do udziału w kolejnej ankiecie, w której tematem przewodnim będzie jutrzejsze losowanie par ćwierćfinałowych rozgrywek Champions League. Pytanie brzmi następująco:

Kto jest Twoim wymarzonym rywalem w 1/4 finału LM?

Ankietę tradycyjnie znajdziecie na samym dole naszego serwisu. Wystarczy zjechać kursorem na sam dół, a Waszym oczom po prawej ukaże się sonda, w której możecie oddać swój głos. Raz jeszcze serdecznie zapraszamy do udziału!

Źródło: Własne
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...