DieRoten.pl

Sommer: Neuer jednym z najlepszych na świecie

02.05.2021, 11:28:59
FotoOlimpik

Nie jest żadną tajemnicą, że jednym z najważniejszych piłkarzy Bayernu w bieżącym sezonie jest nie tylko Robert Lewandowski, ale i również Manuel Neuer.

Bayern co prawda stracił w tym sezonie już bardzo wiele bramek, jednakże wynik ten byłby zdecydowanie gorszy, gdyby nie osoba Manuela Neuera, który od miesięcy znajduje się w doskonałej wręcz formie.

Ostatnio na temat kapitana i numeru jeden w bramce bawarskiego klubu i niemieckiej reprezentacji narodowej wypowiedział się bramkarz Borussii M'Gladbach, czyli Yann Sommer. Szwajcar nie ma wątpliwości, że dzięki swoim umiejętnościom 35-latek jest jednym z najlepszych na całym piłkarskim świecie.

− Manuel od lat gra na wysokim poziomie. Jest bramkarzem, który jest bardzo konsekwentny, co moim zdaniem ma duże znaczenie. Jeśli spojrzę na innych bramkarzy, to on od lat konsekwentnie gra na wysokim poziomie, jest bramkarzem o dużej jakości, który dysponuje niesamowitymi umiejętnościami − powiedział Sommer.

− Manu nie boi się grą piłką, dobrze gra nogami i potrafi wiele zaoferować drużynie. To kompletny bramkarz, który dobrze radzi sobie także poza linią obrony, dobrze się ustawia i jest silny w polu − mówił dalej.

− Neuer to po prostu bramkarz, który w ostatnich latach zyskał reputację jednego z najlepszych na świecie. Na domiar wszystkiego jest dobrym człowiekiem − podsumował Yann Sommer.

Przypominamy, że pod koniec 2020 roku, bramkarz Bayernu Monachium zdobył wszystkie możliwe do zdobycia nagrody dla bramkarza − mowa przede wszystkim o tytułach Bramkarza Roku na Świecie FIFA i UEFA.

źródło: Bundesliga.com

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (5)

reklama06.05.2021 20:47
Nic odkrywczego nie powiedział.
02.05.2021 15:01
zdrowy Manu to robi różnicę od razu.
02.05.2021 14:45
Aktualnie po prostu jest najlepszym bramkarzem na świecie.
02.05.2021 12:53
Od kilku lat najlepszy, a ter Stegen niech patrzy i się uczy, bo póki co w kadrze zawodzi.
02.05.2021 11:52
Na ę chwilę najlepszy bramkarza Świata!!