DieRoten.pl

Grający na pozycji skrzydłowego Serge Gnabry zdaje się powoli wraca już do swojej najlepszej formy, z którą przez kilka ostatnich miesięcy miał niemałe problemy.

Od momentu swojej bramki w meczu ligowym z TSG Hoffenheim (pod koniec stycznia), skrzydłowy bawarskiego klubu z tygodnia na tydzień prezentuje się coraz lepiej i powoli wraca do najlepszej formy. Aby to potwierdzić, wystarczy tylko wspomnieć, że w 5 ostatnich meczach Bundesligi miał udział przy 5 bramkach (4 gole i asysta).

Jakiś czas temu na temat swojego pobytu w niemieckiej pierwszej lidze wypowiedział się Emile Smith Rowe, który przez pół roku miał okazję reprezentować barwy RB Lipsk (rozegrał raptem 3 spotkania o stawkę dla klubu z Saksonii).

Ponadto w tej samej rozmowie, pomocnik Arsenalu odniósł się także do wspomnianego na samym początku Serge'a Gnabry'ego, który jak się dowidzieliśmy, jest nieustannym obiektem rozmów w klubie ze stolicy Anglii (Niemiec grał tam przez kilka).

− Serge radzi sobie obecnie dobrze. Jego osoba jest doskonałym przykładem na to, jak można powrócić po różnych niepowodzeniach − powiedział Smith Rowe.

− Tutaj w Arsenalu nieustannie się o nim mówi, o tym jakim dobrym był już piłkarzem, kiedy grał dla naszego klubu. Serge z pewnością jest piłkarzem, na którym się wzoruje − podsumował Anglik.

źródło: The Sun

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)

reklama27.03.2021 01:24
Nareszcie znów wrócił stary, dobry Serge.
24.03.2021 08:47
Dalej mówią jak to Bayern z Werderem zrobili ich w bambuko ;)