DieRoten.pl
Reklama

Sky: Boey zostaje w Bayernie

fot. Fotolia
Reklama

W trakcie zimowego okienka transferowego w 2024 roku, do pierwszego zespołu rekordowego mistrza Niemiec trafiło trzech nowych zawodników.

Mowa o takich piłkarzach jak Eric Dier, Bryan Zaragoza oraz Sacha Boey, który kosztował najwięcej w tym okresie – przypominamy, że monachijczycy zapłacili za Francuza dokładnie 30 milionów euro.

Niemniej jednak defensor nie może raczej zaliczyć pierwszego półrocza do najbardziej udanych w Monachium, albowiem z powodu problemów zdrowotnych i kontuzji, 23-latek wystąpił w zaledwie dwóch spotkaniach, spędzając na boiskach 109 minut…

Od pewnego czasu spekuluje się, że młodzieżowy reprezentant Francji mógłby odejść z FCB, ale jak donosi dziennikarz Florian Plettenberg z portalu „Sky”, scenariusz ten nie jest w ogóle brany pod uwagę przez żadną ze stron.

Z ujawnionych doniesień możemy dowiedzieć się, że plan zakłada, iż Sacha zostaje w bawarskim klubie na kolejny sezon – Boey pragnie teraz w 100% skupić się na nowym sezonie i odzyskać pełną sprawność, mając na uwadze lipcowe przygotowania do nowej kampanii 2024/25.

Przypominamy, że kontrakt Francuza jest ważny do końca czerwca 2028 roku. Bez względu na wszystko, 23-letni zawodnik nie zamierza się poddawać, chce zostać i udowodnić swoją wartość. 

Źródło: Sky
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...