DieRoten.pl
Reklama

Sky: Blind odchodzi z Bayernu

fot. vitaliivitleo / Photogenica
Reklama

W ramach zimowego okienka transferowego, do pierwszego zespołu Bayernu Monachium sprowadzono trzech nowych zawodników.

Wśród nich wymienić możemy Daleya Blinda, który został pozyskany przez mistrzów Niemiec na zasadzie wolnego transferu (Holender po rozwiązaniu umowy z Ajaxem pozostawał bez klubu).

Defensor podpisał z monachijczykami kontrakt do końca czerwca 2023 roku, ale w jego umowie nie zawarto żadnej opcji automatycznego przedłużenia. Doświadczony obrońca trafił na Allianz Arenę z racji na kontuzję Lucasa Hernandeza oraz inne problemy kadrowe monachijczyków na początku 2023 roku.

Co do jego dalszej przyszłości, pod koniec sezonu miało dojść do spotkania z agentami i samym piłkarzem, aby przedyskutować różne opcje.

Jak jednak informuje Florian Plettenberg z portalu „Sky”, holenderski obrońca opuści stolicę Bawarii latem – jego umowa nie zostanie przedłużona i po sześciu miesiącach przygody z FCB, Daley odejdzie z bawarskiego klubu. Decyzja miała już zostać podjęta i jest pewna na 100 procent.

Daley Blind

33-letni Holender póki co miał okazję wystąpić w 5 oficjalnych meczach o stawkę dla Bayernu Monachium. Daley spędził na boiskach w sumie 157 minut.

Źródło: Sky
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...