DieRoten.pl

Simon: Chcę zdobyć wiele tytułów z Bayernem

28.01.2023, 10:20:55
Merk Picture / Shutterstock.com

W ostatnich tygodniach kierownictwo sportowe FCB Frauen miało ręce pełne pracy – mowa nie tylko o nowych transferach, ale i przedłużeniu kilku kontraktów.

Wśród zawodniczek, które otrzymały od klubu nową umowę, można wyróżnić między innymi Carolin Simon, która dla klubu ze stolicy Bawarii występuje już od lata 2019 roku – kontrakt 30-letniej piłkarki został przedłużony do końca czerwca 2024 roku.

Przy okazji osiągnięcia porozumienia z „Bawarczykami”, obrończyni FCB Frauen udzieliła krótkiego wywiadu dla klubowych mediów, w którym to odniosła się nie tylko do swojej dotychczasowej przygody z Bayernem, ale i również celów na nadchodzące miesiące.

− Bardzo się cieszę, że mogę kontynuować grę dla tego klubu. Jestem głodna tytułów, chcę zdobyć ich tyle, ile tylko się da – najlepiej z Bayernem – powiedziała Simon.

Bardzo zadowolony z przedłużenia kontraktu z Simon jest również trener monachijek, czyli Alexander Straus, który nie szczędził pochwał pod adresem swojej zawodniczki dla „FCB.de”.

− Ma fantastyczną lewą stopę. Jest bardzo dobra w naszej ofensywnej grze, notuje wiele asyst, a także zdobyła kilka ważnych bramek w tym sezonie – stwierdził Straus.

− Jest kreatywna i zachowuje duży spokój w sytuacjach stresowych. Ona bardzo dobrze pasuje do sposobu, w jaki chcemy grać – podsumował Alexander Straus.

źródło: FCB.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)29.01.2023 11:37
Do boju po kolejne sukcesy.
28.01.2023 15:31
Wszystko w waszych nogach i głowach!!
28.01.2023 10:30
Życzymy sukcesów.