DieRoten.pl
Reklama

Simakan i Klostermann nie dla Bayernu

fot. Photogenica
Reklama

„Bawarczycy” poszukują wciąż następcy odchodzącego z klubu Benjamina Pavarda.

Niemalże pewne jest to, że drużynę mistrza Niemiec opuści w najbliższych dniach Benjamin Pavard. 27-latek od jakiegoś już czasu naciska na odejściu z klubu, jako że pragnie nowego wyzywania w swojej karierze. Jego nowym klubem ma zostać Inter, z którym FCB mierzyło się w poprzedniej edycji Ligi Mistrzów, wygrywając dwukrotnie 2-0. 

Kto za Pavarda?

„Benjiego” z pewnością możemy uznać za jednego z kluczowych graczy Bayernu w ostatnich czterech sezonach. Francuz to uniwersalny zawodnik, który może występować zarówno na środku, jak i boku obrony. Nic dziwnego więc, że „Bawarczycy” rozglądają się za zastępstwem dla 27-latka, zwłaszcza że klub opuścił jeszcze Josip Stanisić.

Wymieniano już wiele nazwisk, które mogłoby zasilić szeregi FCB. Lutsharel Geertruida, Armel Bella-Kotchap, Lukas Klostermann czy Mohamed Simakan. Jak jednak donosi Sky, ostatnia dwójka, grająca w RB Lipsk, nie stanowi tematu dla Bayernu. Podobnie też twierdzi tz, które pisze, że ani Klostermann, ani Simakan i ich kandydatury nie były omawiane wewnątrz klubu. 

Geertruida czy Bella-Kotchap?

Zatem można by stwierdzić, że najpoważniejszych kandydatów do zastąpienia Pavarda stanowi wyżej wspomniana dwójka. Jednakże, jak donosi Sport Bild, mało prawdopodobne jest, by to zawodnik Southampton zasilił szeregi FCB jako czwarty środkowy obrońca. Wydaje się więc, że coraz bardziej prawdopodobny jest zakup Geertruidy. 

Źródło: Różne
FJankowski

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...