DieRoten.pl

Sieb: Fuerth oferuje mi najlepsze warunki do rozwoju

27.06.2022, 08:22:25

Z dniem 1 lipca 2022 roku, drugą drużynę Bayernu Monachium opuści kilku zawodników – część z nich opuści Bawarię na zasadzie wolnego transferu.

Pozostali piłkarze zostali z kolei sprzedani do innych klubów. Wśród tych graczy możemy wyróżnić przede wszystkim Armindo Sieba, który zdecydował się na przenosiny do SpVgg Greuther Fuerth.

Zaraz po swojej prezentacji w nowej drużynie, 19-latek udzielił wywiadu, w którym odniósł się do swojego transferu. Utalentowany Niemiec nie ma wątpliwości, że jest we właściwym miejscu, które oferuje mu odpowiednie warunki do dalszego rozwoju.

− Odbyłem bardzo dobre rozmowy z osobami odpowiedzialnymi, które przedstawiły mi odpowiedni projekt i plan rozwoju dla mnie – powiedział Sieb.

− Dlatego wybrałem Fuerth, ponieważ sposób, w jaki gra się tutaj w piłkę nożną, oraz sposób, w jaki pracuje się z młodymi zawodnikami, oferuje mi najlepsze warunki do rozwoju – kontynuował Armindo Sieb.

Po pomyślnym ukończeniu badań medycznych w zeszłym tygodniu, Sieb od razu dołączył do zgrupowania pierwszego zespołu Fuerth w Saalfelden. Trener Marc Schneider pochwalił to zachowanie pomocnika i podkreślił, że do zespołu trafił nowy wszechstronny piłkarz.

− Armindo jest obunożny i może być elastycznie wykorzystywany w ofensywie. Cieszymy się, że przyjechał bezpośrednio na zgrupowanie, abyśmy mogli go szybko zintegrować – podsumował trener Marc Schneider.

źródło: Fuerth

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)27.06.2022 22:56
Jeśli tam się nie sprawdzi to już nigdzie.
27.06.2022 11:27
W Bayernie nie miał szans nawet na ogony, a w RL jego rozwój stanąłby w miejscu.
27.06.2022 11:13