DieRoten.pl
Reklama

Seitz: Zasłużyliśmy na porażkę…

fot. Vitalii Vitleo / Shutterstock.com
Reklama

Niedawno swoje kolejne spotkanie w ramach rozgrywek bawarskiej ligi regionalnej rozegrali piłkarze drugiej drużyny Bayernu Monachium.

Niestety, ale seria spotkań FCB II bez porażki dobiegła już końca, albowiem monachijczycy nie podołali zadaniu i ponieśli porażkę w niedawnym spotkaniu z ekipą 1. FC Nuernberg II w bawarskiej lidze regionalnej.

Koniec końców derbowe starcie z 1. FCN II zakończyło się porażką bawarskiego klubu i wynikiem 0:2. Co do przebiegu gry oraz klęski swojego zespołu, w rozmowie dla klubowych mediów kilka słów na ten temat udzielił trener Holger Seitz.

− Zasłużyliśmy na porażkę, ponieważ nie udało nam się zamienić naszej dominacji na bramki na początku spotkania. Z biegiem meczu staliśmy się niechlujni i popełniliśmy zbyt wiele prostych błędów – powiedział Seitz.

− W rezultacie Norymberga lepiej weszła w mecz i miała znacznie więcej szans na zdobycie bramki niż my. Musimy teraz wyciągnąć odpowiednie wnioski z tego meczu, ponieważ w piątek zmierzymy się z Illertissen – podsumował Holger Seitz.

Jeśli mowa o sytuacji w tabeli ligowej, to monachijczycy po rozegraniu 26 kolejek w bawarskiej lidze regionalnej, zajmują obecnie piątą lokatę z dorobkiem 43 oczek – na wynik ten przełożyło się 12 zwycięstw, 7 remisów, 7 porażek oraz bilans bramkowy 51:39.


Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...