DieRoten.pl
Reklama

Seitz: Warunki są świetne na obozie

fot. Tim S Peters / Shutterstock.com
Reklama

W sobotę wieczorem druga drużyna Bayernu Monachium rozpoczęła oficjalnie przygotowania do drugiej części sezonu w ośrodku treningowym w Antalyi.

Przez kilka najbliższych dni, podopiecznych trenera Holgera Seitza czeka wiele intensywnych jednostek treningowych (głównie po dwie sesje na dzień).

Podczas krótkiego wywiadu dla klubowych mediów, na temat warunków na obozie w Turcji wypowiedział się wspomniany wyżej szkoleniowiec Bayernu II, który zaznaczył także, że monachijczycy będą chcieli popracować przede wszystkim nad grą pozycyjną.

− Zostaliśmy bardzo miło przywitani i przyjęci. Warunki są świetne na obozie. Boiska trawiaste są w bardzo dobrym stanie. Oczywiście, to bardzo ułatwia nam pracę – powiedział trener Seitz.

− Chcemy udoskonalić naszą grę pozycyjną. Ponadto chcemy zająć się także kwestią kontpressingu i doskonalić dalej nasze procesy w grze – podsumował Holger Seitz.

Co do pierwszego meczu o stawkę w bawarskiej lidze regionalnej, to Timo Kern i spółka mają jeszcze sporo czasu. Przypominamy, że FCB II wraca do akcji 24 lutego, kiedy to monachijczycy podejmą u siebie Unterhaching o 19:00.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...