Seitz: To był dobry występ mojego zespołu

W ubiegły weekend swoje kolejne spotkanie w ramach rozgrywek bawarskiej ligi regionalnej rozegrali piłkarze drugiej drużyny Bayernu Monachium.

Po nieszczęśliwym remisie 1:1 z Wuerzburgerem Kickers przed przerwą reprezentacyjną, tym razem monachijczycy pokazali się z bardzo dobrej strony w pojedynku 22. kolejki ligowej z ekipą SpVgg Bayreuth.

Podopieczni Holgera Seitza rozegrali świetne 90 minut i ostatecznie zwyciężyli 4:0, choć mając na uwadze akcje bramkowe, wynik mógł być jeszcze wyższy. Co do bramek, na listę strzelców wpisali się Lucas Copado, który strzelił hat-tricka oraz Frans Kraetzig.

− To był dobry występ mojego zespołu. Szczególnie pierwsza połowa była naprawdę przyjemna do oglądania – powiedział Seitz.

− Bardzo podobały mi się bramki, sposób w jaki zostały zdobyte i jak padły, determinacja. To było dla nas zasłużone zwycięstwo – podsumował Holger Seitz.

Jako że bawarska liga regionalna ma obecnie przerwę, w najbliższych tygodniach monachijczycy rozegrają zaległe spotkania z poprzednich kolejek – 2 grudnia o 13:00 (sobota) bawarski klub zmierzy się z TSV Buchbach (zaległy mecz piętnastej kolejki).