DieRoten.pl

Seitz: Słowa uznania dla całej drużyny!

18.09.2023, 12:05:26
Ł. Skwiot

Nie ulega wszelkiej wątpliwości, że druga drużyna Bayernu Monachium nie może pochwalić się zbyt udanym początkiem sezonu 2023/2024.

Na ten moment forma monachijczyków jest mieszana, choć w ostatnich 4 tygodniach można zauważyć pozytywny progres, który pozwala mieć coraz większy optymizm w przypadku kolejnych spotkań w bawarskiej lidze regionalnej.

Po tym jak niedawno Bayern II wypracował ciężko wygraną 4:3 z FC Memmingen, tym razem Timo Kern i spółka rozegrali jeszcze lepsze spotkanie i odnieśli wysokie zwycięstwo 4:1 nad 1. FC Schweinfurt (bramki dla FCB zdobyli Berisha, Kern, ponownie Berisha oraz Copado).

− We wszystkich aspektach, które piłka nożna ma do zaoferowania, byliśmy bardzo dobrzy w tym wyjazdowym spotkaniu – powiedział po meczu trener Seitz.

− Zwłaszcza w defensywie byliśmy uważni i zrozumieliśmy, jak trzeba grać w Regionallidze. Muszę pochwalić całą drużynę, oglądanie chłopaków sprawiło mi wiele radości. Słowa uznania dla nich! – podsumował Holger Seitz.

Dzięki ostatnim dwóm zwycięstwom z rzędu, druga drużyna Bayernu Monachium awansowała na jedenastą lokatę w tabeli ligowej. Dorobek FCB II to obecnie 12 punktów – na wynik ten przełożyły się 3 zwycięstwa, 3 remisy, 3 porażki oraz bilans bramkowy 19:20.

źródło: FCB.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)18.09.2023 21:01
Brawo, powoli wracają do formy!!
18.09.2023 13:56
Brawo chłopaki. Walczymy w każdym meczu.