DieRoten.pl
Reklama

Seitz: Rozwój jest wyraźnie widoczny

fot. Vitalii Vitleo / Shutterstock.com
Reklama

Dzisiejszego wieczoru do akcji w bawarskiej lidze regionalnej powracają zawodnicy z drugiej drużyny Bayernu Monachium.

Dokładnie o 19:00 na Gruenwalder Stadion w Monachium, miejscowy Bayern II podejmie w ramach 18. kolejki ligowej drużynę Wacker Burghausen, która zajmuje obecnie czternaste miejsce w tabeli bawarskiej ligi regionalnej.

Zadanie nie będzie należało oczywiście do najłatwiejszych, ale monachijczycy są zdeterminowani, aby podtrzymać swoją serię bez porażki i dopisać dziś do swojego dorobku kolejne 3 punkty. Trener Holger Seitz nie ma pewności, że ostatnie dobre wyniki dodały pewności jego piłkarzom.

− Chłopcy walczyli o wyniki w ostatnich tygodniach i to dodaje im pewności siebie. Dalszy rozwój w porównaniu do początku sezonu jest wyraźnie widoczny – powiedział Seitz.

− Ostatecznie jednak to sami zawodnicy są odpowiedzialni za swój sukces i muszą podążać tą ścieżką. Przeciwko Burghausen musimy ponownie popracować nad naszą defensywą. Początek drugiej połowy sezonu to dobry moment, by to zrobić – podsumował Holger Seitz.

Choć dla Bayernu będzie to dziś pierwszy mecz drugiej rundy sezonu ligowego 2023/2024, to warto mieć na uwadze, że podopieczni Holgera Seitza mają jeszcze do rozegrania trzy zaległe spotkania, które z różnych przyczyn zostały odwołane w ostatnich tygodniach.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...