DieRoten.pl
Reklama

Seitz: Czeka nas trudne zadanie

fot. Vitalii Vitleo / Shutterstock.com
Reklama

Po bardzo krótkiej przerwie do akcji na krajowym podwórku powracają zawodnicy Bayernu Monachium II, gdzie obowiązki trenera pełni trener Holger Seitz.

Dokładnie o 14:00 monachijczycy podejmą u siebie ekipę Viktorii Aschaffenburg, która zajmuje na ten moment trzynastą lokatę w tabeli ligowej. Jeśli mowa o FCB II, to przypominamy, że „Bawarczycy” plasują się obecnie na szóstym miejscu.

Co do nadchodzącego meczu 31. kolejki bawarskiej ligi regionalnej, w rozmowie dla klubowych mediów swoje zdanie wyraził trener Holger Seitz, który choć spodziewa się trudnego wyzwania, to wraz ze swoimi podopiecznymi pragnie dopisać do dorobku Bayernu 3 punkty.

− Kolejne trudne zadanie czeka nas w Aschaffenburgu, przeciwko któremu chcemy dać z siebie wszystko w tym angielskim tygodniu – powiedział trener Seitz.

− To podobny zespół, który pokaże takie samo nastawienie jak Buchbach. Jesteśmy skoncentrowani i chcemy pokazać dobrą grę – podsumował Holger Seitz.

Dla zawodników Bayernu Monachium II będzie to zarazem ostatni domowy mecz w sezonie 2023/24. Podopiecznym Holgera Seitza po tym spotkaniu pozostaną do rozegrania jeszcze 3 kolejki – wszystkie te 3 pojedynki odbędą się na wyjazdach.


Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...