DieRoten.pl
Reklama

Seitz: Chłopcy są bardzo rozczarowani

fot. Tim S Peters / Shutterstock.com
Reklama

Niedawno swoje kolejne spotkanie ligowe w sezonie 2023/2024 rozegrali piłkarze drugiej drużyny Bayernu Monachium, gdzie trenerem jest Holger Seitz.

W ubiegły piątek do akcji w bawarskiej lidze regionalnej powrócili piłkarze drugiej drużyny Bayernu Monachium, którym tym razem przyszło zagrać na wyjeździe z ekipą FV Illertissen.

Mimo usilnych starań i bardzo dobrej pierwszej połowy, monachijczycy zdołali ugrać tylko jeden punkt, remisując 1:1… Jedynego gola dla bawarskiego klubu zdobył Timo Kern. Co do występu FCB II, w pomeczowym wywiadzie swoje zdanie wyraził trener Holger Seitz.

− Zagraliśmy kolejny bardzo dobry mecz w pierwszej połowie z wieloma zawodnikami U-19 i zasłużyliśmy na objęcie prowadzenia. Następnie kontrolowaliśmy grę i powinniśmy byli strzelić drugiego gola – powiedział trener Seitz.

− Mieliśmy ku temu okazje. W drugiej połowie nie mieliśmy już klarowności w naszej grze, ale Illertissen również miało kilka okazji. Ostatecznie dostaliśmy gorzkiego gola na wyrównanie po tej wątpliwej decyzji. Chłopcy są bardzo rozczarowani i przygnębieni – podsumował Holger Seitz.

Po rozegraniu 27 kolejek w bieżącym sezonie bawarskiej ligi regionalnej, podopieczni Holgera Seitza zajmują obecnie szóste miejsce w tabeli z dorobkiem 44 punktów. Na wynik ten przełożyło się 12 zwycięstw, 8 remisów i 7 porażek, przy bilansie bramkowym 52:40.


Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...