DieRoten.pl
Reklama

Seitz: Chłopcy bardzo dobrze się rozwinęli

fot. Ł. Skwiot
Reklama

Wczorajszego wieczoru swoje trzydzieste ósme i zarazem ostatnie spotkanie ligowe w sezonie 2022/23 rozegrali piłkarze Bayernu II.

Jak już informowaliśmy wcześniej, rywalem monachijczyków w finałowym pojedynku bawarskiej ligi regionalnej była drużyna FC Pipinsried, która po tym sezonie spadnie z IV Ligi.

Zawodnicy drugiej drużyny Bayernu nie zawiedli oczekiwań kibiców i odnieśli kolejne zwycięstwo. Koniec końców Timo Kern i spółka ograli swoich przeciwników 3:1 i dopisali do swojego dorobku 3 punkty, kończąc kampanię 2022/23 na trzecim miejscu (nieco później pojawi się raport z tego meczu).

Przy okazji tej wygranej, w rozmowie dla klubowych mediów wypowiedział się trener Holger Seitz, który nie szczędził pochwał pod adresem swoich podopiecznych, wskazując na ich pozytywny rozwój.

Muszę przyznać, że chłopcy bardzo dobrze się rozwinęli w ostatnim czasie i sporo się nauczyli. To były dla nich ważne tygodnie – powiedział trener Seitz.

− Każdy z osobna obrał właściwy kierunek. Jestem tym samym przekonany, że w przyszłości w dalszym ciągu będziemy oglądać dobre talenty na Campusie FCB – podsumował Holger Seitz.

Źródło: FCB TV
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...