DieRoten.pl

Scott i Booth z problemami mięśniowymi

18.07.2021, 11:41:06
Ł. Skwiot

W ostatnich dniach pech nie opuszcza Bayernu Monachium... Po tym jak klub poinformował o kontuzjach Daviesa i Lucasa, wczoraj dowiedzieliśmy się o urazie Roki...

Póki co nie znamy dokładnej daty powrotu kontuzjowanych graczy, ale według Juliana Nagelsmanna nie należy spodziewać się występu Lucasa, Daviesa oraz Roki w pierwszym meczu Bundesligi przeciwko Borussii M'Gladbach (13 sierpnia).

Co więcej jak powiedział wczoraj 33-latek po sparingu z Kolonią, hiszpańskiego pomocnika może czekać nawet 6 tygodni przerwy... Jakby tego było mało, to we wczorajszym pojedynku z 1. FCK urazów mięśniowych nabawili się Christopher Scott oraz Taylor Booth.

Póki co nie wiadomo, jak długo szkoleniowiec FCB będzie zmuszony radzić sobie bez tej dwójki, ale nieoficjalnie mówi się, że lada dzień powinni oni wznowić treningi z pierwszym zespołem. Niemniej jednak problemy z kontuzjami martwią Nagelsmanna i jego sztab.

− Trudno będzie się tym uporać, dopóki nie powrócą wszyscy piłkarze. Mamy 3 kontuzjowanych graczy, co nie jest idealnym rozwiązaniem. Będziemy mieli jeszcze tydzień treningów, a potem 3 sparingi − powiedział Nagelsmann.

− To nie jest dużo czasu. Musi robić co w naszej mocy ze sztabem szkoleniowym, aby piłkarze pozostali zdrowi. Nie możemy cały czas zabierać graczy z U-23, bo mamy taki kaprys. Oni już rozpoczęli swój sezon ligowy − podsumował Niemiec.

źródło: Bild.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (2)

reklama18.07.2021 15:47
Początek sezonu a urazy gonią urazy:( źle to wróży!!
18.07.2021 15:18
Aż strach pomyśleć jaka będzie ławka... już na początku sezonu:-/