DieRoten.pl

Na ten moment potwierdzone zostały odejścia trzech piłkarzy rekordowego mistrza Niemiec. Niewykluczone jednak, że latem do tej trójki dołączy ktoś jeszcze.

reklama

Jak się pewnie domyślacie mowa o Jamesie Rodriguezie, którego umowa wypożyczenia z bawarskim klubem obowiązuje do końca czerwca bieżącego roku. Zanim przejdziemy do meritum, to warto podkreślić raz jeszcze, że „Bawarczycy” mają prawo do pierwokupu pomocnika za ustalone wcześniej 42 miliony euro.

Choć czasu pozostało już stosunkowo mało, to ostateczny termin podjęcia decyzji w sprawie 27-latka upływa dokładnie 15 czerwca – zostało to ustalone z Realem. Mimo wszystko póki co nadal nie wiadomo jaka przyszłość czeka kolumbijskiego zawodnika, albowiem pojawia się wiele różnych informacji.

Najnowsze doniesienia w tym temacie ma dla nas niemiecki dziennik „Bild”. Jak się dowiadujemy wszystko zostanie wyjaśnione po finale Pucharu Niemiec, który odbędzie się w najbliższą sobotę o 20:00 w Berlinie. Jedno jest pewne – trener Kovac nie jest postrzegany jako fan Kolumbijczyka.

Bez względu na wszystko na podjęcie decyzji o wykupie Jamesa ma również mieć wpływ temat dalszej przyszłości Kovaca w Monachium.

To nie koniec informacji jakie ma dla nas niemiecka prasa w sprawie Rodrigueza, gdyż według „Sky” pomocnik „Die Roten” miał zadecydować, że pragnie odejść tego lata z Bayernu. Jego decyzja jest ostateczna. 27-latek nie widzi swojej przyszłości w FCB i miał już to ogłosić wewnątrz klubu. Jest to również bardzo mało prawdopodobne, aby monachijczycy wykupili zawodnika wbrew jego woli.

 

źródło: Sport Bild

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (7)

reklama22.05.2019 22:59
mydlenie oczu, moim zdaniem już od dawna jasne jest, że go nie wykupujemy... ogłoszenie decyzji po sobocie co najwyżej a nie jej podjęcie :-) nie przypadkowo James nie grał gdy tylko mógł nie grać.
22.05.2019 21:29
Mim tego że jestem wielkim zwolennikiem tego piłkarza to raczej odejdzie z Bayernu a decyzja zostanie ogłoszona po sobotnim meczu.
22.05.2019 19:02
Dla mnie to prawie pewne że odejdzie. Przykra prawda dla niego jest taka że de facto Muller - tak, ten drewniak - dał drużynie w przekroju sezonu znacznie więcej niż wybitny technicznie James. Odpowiedzcie sobie na pytanie czy ma szansę zostać w tej sytuacji jeśli jeszcze drużyna woli grać z Tomkiem.
22.05.2019 18:01
Wraca na trybuny do Madrytu.
22.05.2019 12:05
Bayern już dawno podjął decyzję, przecież chyba nikt nie wierze, że czekamy z decyzja do 23:59 15.06.
22.05.2019 11:44
A Sky Sports już dziś pisze, że James podjął decyzję i opuści Bayern.

James Rodríguez has decided he wants to leave Bayern this summer. His decision is definitive. He does not see his future in Munich and has already made this clear internally. Bayern are highly unlikely to sign the player against his will [SkySportNews]
22.05.2019 11:14
W finale zapewne i tak nie zagra, więc on już zakończył swoja przygodę z Bayernem. Jak Kovac zostanie trenerem to szanse na pozostanie Jamesa są iluzoryczne.

reklama