DieRoten.pl
Reklama

Sarr: Nie zapomnę czasu w Bayernie

fot. Shutterstock
Reklama

Wraz z końcem sezonu 2023/24 z ekipą rekordowego mistrza Niemiec pożegna się kilku zawodników pierwszego zespołu.

Wśród nich można już teraz wymienić Erica Maxima Choupo-Motinga oraz Bounę Sarra, którzy zostali pożegnani już przez klub w ubiegłą niedzielę przy okazji ligowego spotkania z Wolfsburgiem.

Co do wspomnianego wyżej Senegalczyka, udzielił on pożegnalnego wywiadu dla niemieckiego dziennika „Bild”, w którym odniósł się chociażby do swojego pożegnania czy tego, kto w czasie jego kilkuletniego pobytu w FCB, był dla niego największym wsparciem.

− Oczywiście chciałbym grać częściej i zawsze dawałem z siebie wszystko. Ale nie zawsze było mi łatwo, miałem kilka kontuzji – powiedział Sarr.

− Kto był najważniejszy dla mnie w klubie? Simon Martinello, nasz trener rehabilitacyjny, był szczególnie ważny. Spędziłem z nim dużo czasu podczas moich faz rehabilitacji. Simon dał mi dużo wsparcia i jestem mu za to bardzo wdzięczny – dodał.

− Cały zespół Bayernu był bardzo pomocny. Są jak wielka rodzina i zawsze mnie wspierali. Nigdy nie zapomnę czasu spędzonego w Bayernie i mogę tylko podziękować wszystkim w klubie. Również za to wspaniałe pożegnanie! – podsumował Bouna Sarr.

Od momentu swojego transferu do Bayernu z Olympique Marsylii, Sarr miał okazję wystąpić łącznie w 33 spotkaniach dla bawarskiego klubu, zaś jego dorobek w tym czasie to 1 bramka, 4 asysty oraz 5 tytułów.


Źródło: Bild
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...