DieRoten.pl
Reklama

Sane: Czuję pełne zaufanie klubu i trenera

fot. Shutterstock
Reklama

Mając na uwadze dotychczasowy sezon 2023/24, jednym z pozytywnych zaskoczeń z pewnością jest Leroy Sane i jego wysoka forma.

Niemiecki skrzydłowy od początku kampanii znajduje się w bardzo wysokiej dyspozycji i imponuje swoimi występami, zbierając przy tym liczne pochwały w mediach i wśród ekspertów piłkarskich.

W rozmowie dla magazynu „Kicker”, Leroy Sane udzielił wywiadu, w którym to zapytano go o jego formę i ostatnie spotkania. Niemiec zaznaczył, że czuje się bardzo dobrze i czuje duże wsparcie na wszystkich szczeblach – w tym od trenera Thomasa Tuchela.

W tej chwili czuję się naprawdę dobrze. Nawet podczas przygotowań wszystko było dla mnie bardzo dobre. Czuję pełne zaufanie ze strony trenera i klubu, komunikacja jest bardzo dobra, bardzo dobrze dogaduję się w obecnym systemie – powiedział Sane.

Codzienna praca sprawia mi dużo radości. Mam nadzieję, że tak będzie dalej - również w reprezentacji! – podsumował Leroy Sane.

W najbliższą sobotę niemiecka reprezentacja narodowa zmierzy się w meczu towarzyskim z Japonią (początek boju o 20:45). Według przewidywań niemieckiej prasy, Leroy Sane ma zagrać od samego początku na skrzydle.

Źródło: Kicker.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...